Logo Logo
O nás

O nás

Stratégia obchodu Fashionplus.sk stojí na ponúkaní originálneho tovaru a dobrých cenách. Od začiatku sa snažíme svojím zákazníkom vysvetlovať, že každá dobrá vec, oblečenie nevynímajúc, má svoju cenu, ktorá nemôže byť pod jej hodnotu ponížená. Naopak kvalitný a dobrý tovar za adekvátnu cenu stojí na dobrých obchodných vzťahoch, na množstve odoberaných kusoch, ale taktiež aj na rešpektovaní elementárních morálních pravidel a cenovej politiky. Falzifikáty známých a obľúbených značiek jako LACOSTE alebo DIESEL či Calvin Klein, sú čím ďalej tým dokonalejšie. Bohužial to pláti len pre vizuálnu stránku, pretože zvyšok nestojí za veľa.

My na fashionplus.sk si dáváme veľmi záležať na tom, kde tovar nakupujeme a čo nakupujeme. Áno, aj my nakupujeme v Európe. Dávame si, ale veľký pozor na to, kde, od koho a za akých podmienok, strážime si pravosť , originalitu a záruky tovaru. Využíváme možnosť obchodovať naprieč EU, ale nikdy nekupujeme tovar mimo EU. To by totiž znamenalo s 95% pravdepodobnosťou nákup neoriginálneho a nekvalitného tovaru. Aj preto u nás nikdy nedostanete značkové tričko za 10 Eur. Kvalitné originálne tričko stojí v najlepšom prípade okolo 25 Eur. Tak to proste je.

Sme katalóg plný štýlového módneho oblečenia pre ženy, mužov aj deti. Ďalej máme v ponuke krásne módne doplnky. Neustále obnovujeme sortiment a snažíme sa ísť s trhom. Zlacňujeme pre vás nejoblíbnenější módne oblečenie a doplnky na trhu.

Fashionplus.sk postupne zaraďuje do ponuky tovar od oficiálnych slovenských a českých distribútorov rôznych značiek, ktoré špeciálnym certifikátom potvrdzujú, že obchod Fashionplus.sk je oficiálnym predajcom danej značky a že sa teda nemusíte obávať o originalitu a pôvod tovaru. Certifikáty postupne získavame od českých distribútorov aj zahraničných dodávateľov, čo potvrdzuje skutočnosť, že za kvalitou nášho tovaru stojíme. V túto chvíľu držíme certifikát pre tovar